top of page

Reklama

Szkoła poszukuje absolwentów

Z okazji 50-lecia nadania imienia, Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie przygotowuje „Albumu Absolwentów Szkoły” .


- Zwracamy się zatem do Państwa – Absolwentów naszej szkoły w latach 1974-2023 z prośbą o przekazanie nam Państwa zdjęć z lat szkolnych i umożliwienie ich wykorzystania w wyżej wymienionym celu - poinformowała placówka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.


W zakładce RODO na stronie internetowej szkoły znajduje się „OŚWIADCZENIE – stare zdjęcia”, które należy pobrać, wypełnić i podpisane dostarczyć do placówki wraz z przekazywanym zdjęciem/zdjęciami.


- Fotografie prosimy dostarczyć do biura intendenta szkolnego – p. Kamila Strajcha (w bud. B przy ul. Kopernika 12, parter - budynek byłego gimnazjum) w celu wykonania scanu (oryginał zostanie Państwu natychmiast zwrócony) lub przesłać scany zdjęć wraz ze scanem podpisanego oświadczenia zgody na wykorzystanie - informuje szkoła podstawowa w Golinie.


Zdjęcia można przesyłać do 26 kwietnia. - Będziemy niezmiernie wdzięczni za wsparcie naszych działań poprzez włączenie się w przygotowanie wspomnień z minionych lat.

Już dziś pięknie dziękuję w imieniu szkolnej społeczności za Państwa zaangażowanie i nadmienię również, że w najbliższych dniach na szkolnej stronie internetowej pojawi się nowa zakładka poświęcona 50. rocznicy nadania imienia i sztandaru, w której będzie można odnaleźć bieżące informacje poświęcone jubileuszowym obchodom.

Zdjęcie z archiwum

留言


bottom of page