top of page

Reklama

Stworzyli fałszywą zbiórkę na rzecz Amelki. ,,Ktoś żeruje na nieszczęściu naszej kruszynki"

Bliscy Amelki Kolińskiej informują, że ktoś na portalu Pomagam.pl stworzył fałszywą zbiórkę pieniędzy na rzecz dziewczynki.


W naszym serwisie informowaliśmy, że dwuletnia Amelka podczas rodzinnej imprezy oblała się wrzątkiem z warnika. Ponad 30% jej ciała zostało poparzone. Na portalu Pamagam.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na jej leczenie. Niestety, ktoś próbuję wykorzystać tę tragedię, aby wyłudzić pieniądze.


- Spotkała nas dość nieprzyjemna sytuacja, a mianowicie ktoś żeruje na nieszczęściu naszej kruszynki, używając naszego nazwiska, zakładając zbiórkę, o której sama, fundacja nic nie wie! A tym bardziej nie zna osoby, która została przez nas podana. Nie jesteśmy w stanie opisać, takiego zachowania... Uważajcie na tę osobę, prosimy o niewchodzenie w jej link i niewpłacania.


Prosimy o udostępnianie tego postu, aby w końcu ta osoba poniosła za to konsekwencje, na zarobku bezbronnego cierpiącego dzieciaka. Proszę o zgłaszanie owej założonej przez nią, zbiórki - przekazała w mediach społecznościowych jedna z bliskich osób Amelki.


Link do oficjalnej zbiórki znajduje się TUTAJ.

Zrzuty ekranu znalezione na Facebooku

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page