top of page

Reklama

Strażacy z Bielska dla Tymka Jaszczaka

Tymkowi Jaszczakowi pozostało coraz mniej czasu. Lekarze bije na alarm, operacja musi być wykonana jak najszybciej. Do końca zbiórki pozostało ponad 200 tys. zł. Cały czas trwa ogromna mobilizacja w naszym regionie. W pomoc dla chłopca włączyli się również druhowie z OSP Bielsko.


- Po upływie 2 miesięcy czas na podsumowanie zbiórki nakrętek, które zbieraliśmy dla Tymka Jaszczaka ze Słupcy. Przez ten czas udało nam się zebrać 15 dużych worków nakrętek. W akcję włączyli się uczniowie z ZSCKR im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach.


Dnia 27 października 2022 roku druhowie wraz z członkami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej dostarczyli nakrętki do rodziny Tymka. Pomogliśmy również przy okazji przetransportować nakrętki zebrane w przeznaczonym do tego sercu, które umiejscowione jest w centrum Orchowa, a także nakrętki zebrane przez dzieci z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Trzemesznie.


Podczas opróżniania serduszka w Orchowie i pakowania nakrętek obecna była Pani Anna Kosiak - Przewodnicząca Rady Gminy Orchowo, która jest odpowiedzialna za to serce z ramienia Klubu Radnych "Praca, uczciwość, zaangażowanie". Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję - przekazali strażacy z Bielska.

Zdjęcia: OSP Bielsko

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page