top of page

Reklama

Stanisław Soyka i Anna Maria Jopek uświetnią Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie

Na pierwszy weekend czerwca zaplanowano XIX Ogólnopolski Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie. Wydarzenie ma uświetnić występ dwóch znanych artystów.


Wcześniej na naszym portalu informowaliśmy o tegorocznych gwiazdach Dożynek Powiatowych, które odbędą się w Młodojewie w gminie Słupca. Wcześniej jednak do naszego regionu zawitają inne polskie gwiazdy. Wystąpią one podczas dziewiętnastej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie.


- Postanowiliśmy tegoroczną edycję festiwalu wzmocnić nazwiskami, które z pewnością przyciągną do Lądu nie tylko fanów naszego wydarzenia, ale i muzyki - o światowym poziomie. 3 czerwca (w sobotę) w lądzkim kościele wystąpi dla Państwa na nasze zaproszenie Stanisław Soyka ze swoim kwartetem! Dzień później - w niedzielę 4 czerwca na finał festiwalu wystąpi artystka najwyższej klasy - Anna Maria Jopek, w towarzystwie znakomitego Roberta Kubiszyna!


Dwa specjalnie przygotowywane koncerty pięknie wkomponują się w klimat naszego festiwalu jak i miejsca, w którym będą się odbywać. Wstęp oczywiście będzie darmowy! Więcej szczegółów dotyczących programu festiwalu (wzbogaconego wieloma nowościami) wkrótce - przekazał Jacek Bartkowiak, Starosta Powiatu Słupeckiego.

Zdjęcia z Facebooka Jacka Bartkowiaka


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page