top of page

Reklama

Stadion w Golinie niezodbytą twierdzą. Poloniści niepokonani na własnym terenie

Zwycięstwem 5:2 zakończyło się ostatnie spotkanie, przed własną publicznością, Polonii Golina w rundzie jesiennej.


Gracze Przemysława Skibiszewskiego na wlasnym terenie jeszcze nie przegrali. Dzisiaj (12.11) rozegrali ostatni mecz w tej rundzie przed własnymi kibicami. Ich rywalem był Płomień Przyprostynia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 5:2. Hat-tricka zdobył Łukasz Pietrzak. Dwa trafienia dołożył jeszcze Krzysztof Budziński.


-Przeciwnik wysoko postawił poprzeczkę. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Druga część meczu zdecydowanie na naszą korzyść. Kolejny raz udowodniliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie do tego sezonu, a szeroka kadra pozwala nam na utrzymanie intensywnej gry. Zasłużenie wygraliśmy to spotkanie, które dla nas bylo bardzo ważne z trzech powodów. Po pierwsze zdobyliśmy trzy puntkty, po drugie - awans w tabeli i po tzrecie - jesteśmy niepokonani na własnym stadionie w tej rundzie - powiedział po meczu trener Przemysław Skibiszewski.


Po czternastu spotkaniach Polonia zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem siedemnastu punktów. Teraz pilkarzy z Goliny czekają derby. W Koninie zmierzą się z miejscowym Górnikiem.

Zdj.: z archiwum

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page