top of page

Reklama

SSOSiN z nowym zarządem i komisją rewizyjną

Członkowie Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych są po walnym zebraniu, na którym wybrali nowe władze organizacji (16.03).


Na początku spotkania zastępca wójta Tomasz Gałan podziękował ustępującemu zarządowi oraz komisji rewizyjnej za zaangażowanie i pracę na rzecz środowiska senioralnego gminy. Szczególne podziękowania trafiły do Barbary Strzelczyk, która po ośmiu latach pełnienia funkcji sekretarza, zdecydowała, że nie będzie ponownie kandydować do zarządu.


W 2022 r. stowarzyszenie zorganizowało dla swoich członków wiele ciekawych inicjatyw. Wśród nich było kilka wycieczek; spotkania okolicznościowe, m.in. z okazji Dnia Babci i Dziadka, Dnia Kobiet, Dnia Matki i Ojca; nie zabrakło także zabawy andrzejkowej oraz wspólnego grillowania. Ważnym wydarzeniem był jubileusz 10-lecia stowarzyszenia, obchodzony w ramach corocznego Dnia Seniora. Członkowie SSOSiN pozytywnie ocenili pracę zarządu w kończącej się kadencji i udzielili mu jednogłośnego absolutorium.


Najważniejszym punktem zebrania były wybory nowych władz, które przeprowadzono w trybie tajnym. W wyniku głosowania prezesem ponownie została Elżbieta Nadkowska. Oprócz niej w zarządzie znalazły się również: Irena Antkowiak, Maria Wojciechowska, Małgorzata Mogiłka i Aurelia Druchlińska. Z kolei w skład komisji rewizyjnej weszli: Jan Żurek, Małgorzata Kierepka i Krystyna Karwacka.

Zdjęcia: UG Strzałkowo


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page