top of page

Reklama

Srebrne Gody w gminie Strzałkowo

23 pary z terenu gminy Strzałkowo świętowały 25 lat pożycia małżeńskiego. W sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się Srebrne Gody (01.10).


Wydarzenie poprzedziła msza święta sprawowana przez ks. Józefa Warczaka. Małżonkowie dziękowali Bogu za 25 lat wspólnego życia i modlili się za kolejne lata. Jubilaci odnowili również przysięgę małżeńską.


Dalsza część uroczystości odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Małżonkowie otrzymali kwiaty, pamiątkowe dyplomy, a także obrazy ze Świętą Rodziną. W uroczystości Srebrnych Godów wzięli udział (po kolei na zdjęciach): Monika i Roman Antczakowie, Irena i Włodzimierz Antkowiakowie, Agnieszka i Maciej Bartczakowie, Milena i Adam Dziublewscy, Aneta i Jacek Harendarzowie, Renata i Maciej Janaszakowie, Barbara i Marek Janiakowie, Elżbieta i Janusz Kierzakowie, Violetta i Grzegorz Komisarkowie, Joanna i Paweł Maciaszczykowie, Elżbieta i Mariusz Najdzińscy, Ewa i Krzysztof Patrzekowie, Aneta i Stefan Pomorscy, Małgorzata i Dariusz Siatkowscy, Karolina i Piotr Sroczyńscy, Jolanta i Andrzej Staszakowie, Sylwia i Andrzej Stróżykowie, Joanna i Tomasz Szczepaniakowie, Lidia i Aleksander Trojanowiczowie, Aneta i Krzysztof Trzaskowscy, Katarzyna i Piotr Woźniakowie, Arleta i Mikołaj Ziarniakowie, Magdalena i Sławomir Zielińscy.


Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna. Uhonorowanie małżeństw z 25-letnim stażem to już tradycja w gminie Strzałkowo, Jak powiedział nam wójt Dariusz Grzywiński, strzałkowski samorząd chce w ten sposób zachęcić młode osoby do zakładania rodziny.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page