top of page

Reklama

Siatkarze kończą, piłkarki zaczynają

Przed siatkarzami słupeckiego SPSu ostatni mecz w sezonie. Z kolei piłkarki Słupczanki w ten weekend zaczynają rundę wiosenną w IV lidze.


Tradycyjnie sportowy weekend zaczynamy od zmagań ośmiu ekip w Słupeckiej Lidze Orlika. W czwartej kolejce czekają nas następujące spotkania:

  • godz. 18:30 Pawlo Team – FC Wisconsin

  • godz. 19:10 Meble Mikołajczyk – Jóźwiak Słupca

  • godz. 19:50 Sparta Lądek – Skarboszewo

  • godz. 20:30 Lenie Zagórów – Qźnia Talentu.


W sobotę o 18:00 podopieczni Tomasza Robaka rozegrają ostatnie spotkanie w siatkarskiej II lidze. I choć SPS nie ma już szans na rundę play-off o awans do I ligi, to zespół zapowiada, że da z siebie wszystko. - Dla nas nie jest to całkowicie spotkanie o pietruszkę, ponieważ chcemy poprawić wynik z poprzednich rozgrywek i zająć miejsce w pierwszej czwórce - czytamy w zapowiedzi meczu. Spotkanie zostanie rozegrane w hali MOSiR w Słupcy.


W sobotę o godz. 14:30 SKP Słupca podejmie u siebie Lipno Stęszew. Drużyna prowadzona przez Łukasza Kubzdyla - nie licząc walkoweru z Victorią Skarszew - w rundzie wiosennej jeszcze nie wygrała. W ostatniej kolejce słupczanie otrzymali srogie baty od Korony Piaski przegrywając aż 6:0. W końcu musi się udać. Teraz nie będzie łatwo, bo zespół z którym przyjdzie się mierzyć SKP zajmuje piąte miejsce w tabeli.


W sobotę gra również Polanin Strzałkowo. Piątoligowiec z naszego regionu o godz. 16 rozpocznie u siebie spotkanie z Płomieniem Przyprostynia. Dzień później, również na własnym terenie, Polonia Golina podejmie Naszą Dyskobolię Grodzisk Wlkp. W ten weekend czeka nas jeszcze spotkanie Orłów Zagórów z LKS Ślesin (mecz w Ślesinie - 15.04 - 15:00) i Czarnych Ostrowite z Wartą Dobrów (mecz w Dobrowie - 16.04 - 17:00).


Rundę wiosenną rozpoczynają piłkarki Słupczanki Słupca. W niedzielę o godz. 16 na stadionie przy ul. Gajowej zmierzą się z Kanią Gostyń. Mirosław Kwaśny, trener ekipy, celuje w awans do III ligi. Trzymamy kciuki!

Zdjęcia: z archiwum/Słupczanka Słupca

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page