top of page

Reklama

Sezon motocyklowy oficjalnie rozpoczęty

Na targowisku miejskim w Słupcy w deszczową sobotę (15.04) Wielkopolscy Fani Motocykli-Słupca rozpoczęli oficjalnie sezon motocyklowy 2023.


Mimo nie sprzyjającej pogody kilkadziesiąt motocyklistów stawiło się na targowisko miejskie w Słupcy, aby w wspaniałej i miłej atmosferze rozpocząć sezon.


-Ten rok jest dla nas rokiem wyjątkowym dla naszego klubu, a to dlatego że Wielkopolscy Fani Motocykli będą obchodzić swój jubileusz dwudziestolecia istnienia. W dniach 9-10-11 czerwca w Kosewie będzie to miejsce naszej imprezy - wspomniał rozpoczynając otwarcie sezonu Prezydent WFM Słupca Marek Błażejewski.


Jak co roku motocyklistom udanego i bezpiecznego sezonu życzył burmistrz Michał Pyrzyk -Na ten sezon życzę lepszej pogody niż dzisiaj, ale miejmy nadzieje że jak dziś się wypada to w sezonie będzie bardziej pogodniej. Życzę aby ten sezon był bezpieczny, abyście też bezpiecznie rozwijali waszą pasję i oczywiście życzę tyle samo powrotów co wyjazdów.


Kapelan motocyklistów ks. Jacek Dziel tuż przed wyjazdem z placu targowego poświęcił motocykle i błogosławił motocyklistom. Następnie motocykliści wyruszyli w trasę ulicami miasta pod swoją siedzibę, aby tam móc wspólnie świętować. Padający deszcz nie zmył blasku maszyn, a warkot silników na chwilę ożywił słupeckie ulice.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page