top of page

Reklama

Słupecka policja podsumowała akcję ,,Znicz"

Przełom października i listopada to czas wzmożonych podróży. Policja co roku w tym okresie prowadzi akcję ,,Znicz". Słupecka komenda podsumowała minione dni.


Od 31 października do 2 listopada 2023 roku w naszym powiecie zgłoszono 3 niegroźne kolizje. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierującego oraz dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Zatrzymali także dwie osoby, które zdecydowały się na jazdę samochodem mimo, że nie posiadały uprawnień.


- 1 listopada w Strzałkowie policjanci zatrzymali pijaną kobieta, która kierowała samochodem osobowym. Kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadący pojazd. Okazało się ze sprawczyni kolizji miała około 2,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy, teraz o jej losie zdecyduje sąd.


Tego samego dnia policjanci z posterunku policji w Orchowie podczas kontroli drogowej zatrzymali dwie kolejne osoby. Kierowca oraz pasażer posiadali przy sobie zakazane prawem nowe substancje psychoaktywne w postaci tzw. kryształu. Śledczy sprawdzają czy prowadzący auto znajdował się pod wpływem tych środków - informuje KPP w Słupcy.

Zdjęcie: KPP w Słupcy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentáře


bottom of page