top of page

Reklama

Rywalizowali w golfa w Święto Niepodległości

Tradycyjnie z okazji Święta Niepodległości, Zibi Golf & Tenis Club w Golinie Kolonii z udziałem Konińskiego Klubu Golfowego zorganizował Turniej Niepodległości o Puchar Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego.


W zawodach wzięli udział golfiści nie tylko z gminy Golina, ale również z Łodzi, Konina i Brzezin. W kat. brutto zwyciężył Piotr Zbyszewski. Drugie miejsce zajął Piotr Ratajczyk, a podium zamknął Andrzej Bolanowski. Z kolei w kat, netto najlepszy okazał się Sebastian Pałygiewicz. Tuż za nim uplasował się Janusz Lange. Trzeci był Andrzej Rybicki.


Podczas turnieju odbyły się dodatkowe klasyfikacje, za które również przyznano wyróżnienia. Najdalej piłkę golfową posłał Sebastian Pałygiewicz, Piotr Zbyszewski zagrał najbliżej dołka z odległości 65 m oraz najlepiej chippował. Nagrody, którymi były puchary oraz książki o tematyce historycznej i patriotycznej wręczył burmistrz Mirosław Durczyński.


Więcej o golfie dowiecie się z naszego piątkowego podcastu Echa Stadionów. Naszym gościem będzie Krzysztof Zwoliński, menadżer pola golfowego w Golinie Kolonia.

Więcej o golfie opowie nam w piątkowym podcaście Krzysztof Zwoliński (pierwszy od prawej strony); zdj. Zibi Golf & Tenis Club


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page