top of page

Reklama

Rolnicy znów zaprotestują. Będą utrudnienia na drodze krajowej

Już jutro (6 marca) między godz. 13 a 15 podróżujący drogą krajową nr 92 muszą liczyć się z utrudnieniami. Rolnicy ponownie wyjadą na ulicę, aby zaprotestować.


- 6 marca br. w godz. 13.00-15.00 w Słupcy na drodze krajowej nr 92 w okolicy ul. Piastów i Fabrycznej ma odbyć się zgromadzenie publiczne organizowane przez rolników powiatu słupeckiego. Spodziewane są utrudnienia w ruchu z powodu blokady drogi. Podróżującym w stronę Poznania lub Konina oraz dla ruchu lokalnego zalecamy wybranie alternatywnych dróg, policjanci wyznaczą objazdy.


Dla jadących od strony Poznania/Wrześni proponujemy objazd od Strzałkowa w kierunku miejscowości Bielawy lub Łężec, Sierakowo,Słomczyce i Słupcę. Podróżującym od strony Konina zalecamy wjazd do Słupcy, dalej przez Słomczyce, Sierakowo i Łężec lub przez Bielawy i Strzałkowo.


Policjanci na bieżąco będą monitorować sytuację na drogach. Prosimy o cierpliwość, zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i stosowanie się do wydawanych przez policjantów poleceń - poinformowała słupecka policja.

Zdjęcie z archiwum

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page