top of page

Reklama

Robert Górski i Monika Sobień-Górska odwiedzą Słupcę

Na kolejne spotkanie autorskie zaprasza Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy.


Moniką Sobień-Górską jest dziennikarką i scenarzystką. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a także scenopisarstwo w Szkole Wajdy. Stworzyła magazyn internetowy WeMen.pl, w którym publikowała wywiady ze znanymi mężczyznami. Jest autorką książek „Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze”, „Jak porzucić miliardera i przeżyć”, „Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują?”, „Wybrałem życie”.


Robertem Górskim z kolei jest twórcą kabaretowym, liderem i autorem tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Scenarzysta i odtwórca głównej roli w serialu „Ucho Prezesa”. Studiował polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Tam poznał pozostałych członków Kabaretu Moralnego Niepokoju.


Wraz z żoną, Moniką Sobień, napisał książkę „Jak zostałem Prezesem”, w której odsłania kulisy swojej pracy na planie serialu. To będzie okazja do rozmowy z autorami, posłuchania ich fascynujących historii.


-Jeśli jesteś miłośnikiem literatury, nie możesz przegapić tej okazj. Nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona, więc im szybciej się zapiszesz, tym większa szansa na udział - zachęca słupecką książnica.


Spotkanie odbędzie się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Słupcy, ul. Armii Krajowej 27. Na spotkanie obowiązują darmowe wejściówki – do odebrania w bibliotece.

Grafika: organizator

Comentarios


bottom of page