top of page

Reklama

Przyrodniczy wernisaż w Muzeum Regionalnym w Słupcy

Słupeckie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne i Muzeum Regionalne w Słupcy zorganizowało w miniony piątek (17 listopada) wystawę prac malarskich pt.: ,,Magia Przyrody 2023".


- Piątkowy wernisaż zgromadził wielu uczestników: autorów prezentowanych obrazów, ale także osoby, które chciały w sposób szczególny wspomnieć zmarłych artystów: Zofię Wawrzyniak i Władysława Kulkowskiego Tak więc w jednym miejscu możemy obejrzeć wiele różnych obrazów, różniących się technikami, sposobem patrzenia na świat i poznać tych, którzy próbują nadal i tych, których już nie ma wśród nas swoje emocje zapisywać pędzlem.


Było nostalgicznie, ale także i muzycznie, dzięki panu Bogusławowi Olejniczakowi (uczestnikowi pleneru), który zaśpiewał akompaniując sobie na z gitarze piosenki dedykowane w sposób szczególny Zofii Wawrzyniak, a także Władysławowi Szymańskiemu (zmarłemu wiceprezesowi STSK) i Władysławowi Kulkowskiemu, którego bliscy i znajomi uczestniczyli w tym wernisażu.


Pięknie dziękujemy wszystkim w imieniu STSK i swoim - jako współorganizatorzy wydarzenia. Zapraszamy do końca grudnia do oglądania i wspominania - poinformowało słupeckie muzeum.

Zdjęcia: Muzeum Regionalne w Słupcy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page