top of page

Reklama

Przygotowali prezenty dla dzieci z oddziałów onkologicznych

Kolejny raz sukcesem zakończyła się akcja zbiórki prezentów na rzecz dzieci z oddziałów onkologicznych, którą zorganizowali mieszkańcy powiatu słupeckiego.


- Grudzień to czas magii i pomagania. Nie da tego się opisać w parę słów. Podsumowania zbióreczki onko dzieci, anioły, aniołeczki. Dostarczyliśmy prezenciki do Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu. Niebawem zawitają na oddziały w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera UM w Poznaniu. Przebywają tam dzieci z naszych regionów powiatu i nie tylko.


Dziękuję Wam kochani za przyłączenie się do zbióreczki, kochane anioły małe i duże. Akcja cudnie udana bardzo na ten nie łatwy czas jaki jest. Podziękowania powinny być łatwe, a tu pisząc ten post to emocje mają górę radości i łez, że można pomóc dzieciom.


Dziękuję za zaufanie, dla mnie jest to bardzo ważne. Dziękuję wam kochani. Dziękuję w imieniu dzieci i rodziców. Wszystkim darczyńcom za zaczarowanie Świąt Bożego Narodzenia

bardzo chorych dzieci, małych wojowników.


Jak nie wy to ten cud z prezentami by się nie udał. Dziękuję. W styczniu zawitamy jeszcze z prezencikami ponownie. Bo są jeszcze anioły co z prezencikami jeszcze przybywają i chcą pomagać. Zawsze możesz pomóc - napisała w mediach społecznościowych Ewa Czaplińska, koordynatorka akcji.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page