top of page

Reklama

Przedszkole ,,Tęczowa Dolina" prowadzi rekrutację uzupełniającą na bezpłatny 5-godzinny pobyt

Zajęcia taneczne, muzyczne, rytmiczne, ruchowe, gimnastyka i język angielski - takie możliwości czekają na Państwa dzieci w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu ,,Tęczowa Dolina" w Golinie. Placówka prowadzi aktualnie rekrutację uzupełniającą na bezpłatny pobyt do pięciu godzin.


W ofercie przedszkola znajdują się zajęcia taneczne, muzyczne, rytmiczne, ruchowe, gimnastyka, język angielski oraz występy teatrzyków. Dla Państwa dziecka przygotowywane są dwa posiłki dziennie (śniadanie + dwudaniowy obiad). Jest również możliwość skorzystania z płatnych zajęć z jogi, lego, zumby, czy logopedii. To wszystko pod opieką doświadczonej i wykwalifikowanej kadry Niepublicznego Żłobka i Przedszkola ,,Tęczowa Dolina" w Golinie.


5-godzinny pobyt (w godz. 8:00-13:00) dziecka jest bezpłatny. Dzienna opłata za pełne wyżywienie, czyli dwa posiłki, wynosi 13 zł. Wpisowe, które jest opłatą jednorazową, wynosi 300 zł.


Zapisy prowadzone są w sekretariacie placówki, która mieści się na ulicy Liliowej 1 w Golinie. Można także zapisać dziecko telefonicznie pod numerem telefonu 607 559 152 (Pani Iwona Płocka).


Artykuł sponsorowany

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page