top of page

Reklama

Poznaliśmy nowego prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Golinie

Na czele Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Golinie stanął Marek Jaśkiewicz.


Nowy prezes ZGKiM został wyłoniony w wyniku ogłoszonego konkursu. Na to stanowisko wpłynęły trzy oferty. Po rozmowie kwalifikacyjnej komisja jednomyślnie wskazała na Marka Jaśkiewicza, który zdobył 165 pkt. na 180 możliwych.


Bliżej można było go poznać na czwartkowej sesji (23.11) Rady Miejskiej w Golinie, gdzie krótko przedstawił swoją sylwetkę. Ma 52 lata i jest żonaty. Od blisko 20 lat mieszka w gminie Golina. W przeszłości prowadził własny biznes, a także pracował w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Rychwale.


- Tam zdobyłem pewne doświadczenie. Myślę, że przydatne w prowadzeniu tego typu działalności. Będę się starał pomnażać wszystkie te złotówki, które otrzymam od państwa i które uda mi się zdobyć, by ten komunalny majątek wzrastał. Żeby firma wykonywała jak najlepszą usługę dla państwa, jak również te zobowiązania, które ciążą na Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - powiedział Marek Jaśkiewicz, nowy prezes ZGKiM w Golinie.


- Temat zakładu komunalnego z nowym prezesem będzie omawiany na jednym ze wspólnych posiedzeń. Dosyć szczegółowo omówimy zadania i założenia jakie pan prezes chce wprowadzić do naszego wspólnego majątku, o czym wspomniał. Będzie to owocne posiedzenie komisji i się dowiemy wiele szczegółów - zaznaczył Wojciech Wojdyński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Golinie.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page