top of page

Reklama

Powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dzieło Agaty Czykierdy-Grabowskiej „Poza dzień i poza czas” było tematem do rozmów kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla czytelników dorosłych w filii bibliotecznej w Przyjmie (29.08).


Główna bohaterka Antonia to wrażliwa i zamknięta w sobie studentka weterynarii. Mieszka z babcią, przez którą była wychowywana, gdyż jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Jej małym, bezpiecznym światem jest fotografia, której oddała całe swoje życie. Pewnego dnia spacerując po pobliskim, opuszczonym cmentarzu spotyka rannego młodego chłopaka, który ledwo umknął śmierci.


Był on świadkiem zbrodni, a ci którzy jej dokonali nie zostawiają takich świadków samych sobie. Coś jednak sprawia, że wbrew logice Antonia ufa Danielowi i dużo ryzykuje by mu pomóc. Opatruje jego rany, przynosi mu jedzenie i daje schronienie w cmentarnej kaplicy. Tylko czy to na pewno nie będzie miało konsekwencji? Czy ta historia ma szansę skończyć się dobrze? O tym dowiecie się sięgając po tę książkę.


Powieść ta została napisana lekkim językiem, jest to świetny romans z wątkiem kryminalnym. Miłość i troska do drugiej osoby, strach o nią i pragnienie bycia razem stworzyły piękną opowieść, która zdecydowanie jest warta poznania. Dlatego też zachęcamy do poznania tej historii, jak i innych książek Agaty Czykierdy-Grabowskiej.


Na następnym spotkaniu - 26 września 2023 r. - będą omawiana książka M.L. Stedman „Światło między oceanami”, na które serdecznie zapraszamy.


Anna Nawrocka


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page