top of page

Reklama

767x150 Agnieszka.png

Posadzili tuje, wyłożyli kostkę, zakupili kosze i palenisko - strażacy z Piotrowic z kolejną dotacją

Strażacy z OSP Piotrowice zakończyli realizację projektu ,,Zagospodarowanie Terenu Ochotniczej Straży Pożarnej w Piotrowicach". Jego realizacja była możliwa dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.


W ramach tego projektu druhowie wokół remizy zasadzili tuje. - To nie tylko poprawiło estetykę miejsca, ale również stworzyło przyjemne otoczenie dla wszystkich użytkowników - zaznaczają strażacy. Dzięki dotacji zakupili i wyłożyli blisko 30 m2 kostki brukowej.


Zakupili również kosze do segregacji odpadów. - Dbając o czystość naszego terenu, wspólnie przyczyniamy się do ochrony środowiska - dodają. Dzięki dotacji kupili także nowe palenisko, które stanie się miejscem spotkań i integracji lokalnej społeczności.


Dotacja na całe zadanie wyniosła 12 000 zł. - Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego za hojne wsparcie, które umożliwiło nam zrealizowanie tego projektu. To dzięki wam możemy teraz korzystać z ulepszonych warunków naszej strażnicy oraz mieć jeszcze lepsze miejsce do wspólnego spędzania czasu. Dziękujemy również naszym strażakom i wszystkim zaangażowanym mieszkańcom za trud, pracę i zaangażowanie w to ważne przedsięwzięcie - przekazała OSP w Piotrowicach.

Zdjęcia: OSP Piotrowice

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page