top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Posadzili 20 lip wzdłuż drogi powiatowej w Piotrowicach

Wzdłuż ulicy Słupeckiej w Piotrowicach w gminie Słupca odbyła się akcja sadzenia drzew (24.10).


Posadzono 20 lip drobnolistnych, które w przyszłości stworzą zielony pas w kierunku Giewartowa. Nasadzenia są częścią przygotowań do przebudowy drogi, w ramach której powstanie również nowa nawierzchnia i długo wyczekiwana ścieżka rowerowa. Inicjatywa ma na celu nie tylko poprawę infrastruktury, ale także dbałość o środowisko i estetykę przestrzeni.

Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Słupcy

 
 
bottom of page