top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Ponad 600 tys. zł na oświetlenie w gminie Ostrowite

Gmina Ostrowite otrzymała 608 tysięcy złotych w ramach programu , Rozświetlamy Polskę".


-Kwota ta powiększona o wkład własny gminy będzie przeznaczona na wymianę starych opraw oświetleniowych na LED - przekazał wójt Mateusz Wojciechowski.

Zdjęcie z Facebooka Mateusza Wojciechowskiego

 
 
bottom of page