top of page

Reklama

Ponad 200 osób bawiło się na Balu Marzeń w Golinie

Piąta już edycja Balu Marzeń organizowanego przez Fundację im. Piotra Janaszka ,,Podaj Dalej" przeszła już do historii.


Hala widowiskowo-sportowa w Golinie w minioną sobotę (22.04) zmieniła się w piękną salę balową. Wszystko za sprawą V Balu Marzeń organizowanego przez Fundację im. Piotra Janaszka ,,Podaj Dalej". Miał on charakter charytatywny. Dochód z niego wyniósł ponad 100 000 złotych. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na stworzenie mieszkań dla osób z niepełnosprawnościami w Osadzie Janaszkowo.


- Gości powitała formacja taneczna „Heels on wheels” złożona z czterech fantastycznych kobiet, które tańcząc na wózkach wzbudziły wiele emocji i podziwu. Gwiazdą wieczoru był kwartet Artystów Szafa Gra z różnorodnym i perfekcyjnie przygotowanym repertuarem przebojów z lat 70-tych i 80-tych.


Goście Balu wzięli udział w loterii, w której Przyjaciele Fundacji przygotowali mnóstwo atrakcyjnych nagród. Były też licytacje wartościowych przedmiotów w tym m.in. obraz "Taka jedna Boho" Krystyny Ruminkiewicz, piłka od Marcina Gortata z autografem, fotografia Szymona Brodziaka obraz "Semafor" Anny Hameli, obraz Abstrakcja "Dobrostan" Katarzyny Kraczkowskiej, rękawice bokserskie z podpisem Mika Tysona, numer startowy Piotra Żyły, piłka z podpisami zawodników Lecha Poznań, lot widokowy paralotnią i wiele innych.


Aukcje prowadził bardzo przekonywujący duet - Zygmunt Chajzer wspólnie z Krystyną Sokołowską Miss Polonia. Rekordową kwotę na aukcji zdobyło dzieło Szymona Brodziaka, Przyjaciela Fundacji pt. „Kula”. Nowy właściciel nabył je za kwotę 20 000 zł - poinformowali nas organizatorzy.


- Pięknie dziękujemy Partnerom Balu, Gościom i wszystkim Przyjaciołom, którzy trzymają kciuki za naszych Podopiecznych i którzy pomagają nam spełniać ich marzenia - dodają.

Zdjęcia: fundacja


Comments


bottom of page