top of page

Reklama

Pokazali, że mają wielkie serca. Zebrali prawie 26 tys. zł dla Karoliny

Mieszkańcy Strzałkowa kolejny raz pokazali, że mają wielkie serca. Podczas niedzielnego wydarzenia charytatywnego „Gramy dla Karoliny” zebrano prawie 26 tys. zł.


W niedzielę (27 sierpnia) w Strzałkowie odbyło się charytatywne wydarzenie ,,Gramy dla Karoliny". Pieniądze były zbierane na leczenie i rehabilitację Karoliny Stasiak ze Strzałkowa, która doznała rozległego udaru mózgu.


Już od samego rana przy kościele pw. św. Doroty trwał kiermasz słodkości, a po południu przygotowano szereg atrakcji dla mieszkańców w Strzałkowskiej Strefie Relaksu. W programie znalazły się różnorodne aktywności, takie jak loteria fantowa, malowanie twarzy, pyszna wata cukrowa oraz swojskie jadło.


Wszystko to uzupełniły wspaniałe występy muzyczne, które odbyły się na plenerowej scenie. Na tej wyjątkowej estradzie zaprezentowały się niezwykłe talenty, w tym wokalistki ze Studia Piosenki, Orkiestra Dęta Gminy Strzałkowo, niezrównany Dariusz Banasik oraz zespół Iga & Wojtek.


Podczas całego wydarzenia prowadzona była również zbiórka pieniędzy. Łącznie udało się zebrać prawie 26 tys. zł. Akcja odbyła się przy współudziale gminy Strzałkowo, a jej inicjatorami i głównymi organizatorami byli przyjaciele pani Karoliny.


Szczegóły zbiórki na rzecz Karoliny Stasiak znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia: UG Strzałkowo

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page