top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif
reklama-the-bar-&-events-concept-echo-słupcy.png

Pożegnali wieloletnią pracownicę GOPS w Ostrowitem

Bożenka Dankowska, wieloletnia pracownica GOPS w Ostrowitem przeszła na emeryturę.


- Z okazji zakończenia pracy zawodowej jeszcze raz składam serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę, wyrozumiałość oraz życzliwość. Życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym, codziennym życiu - przekazał Mateusz Wojciechowski, Wójt Gminy Ostrowite.

Zdjęcie z Facebooka Mateusza Wojciechowskiego

 
 
bottom of page