top of page

Reklama

Planszówkowy Dzień Dziecka w Golinie

To był naprawdę radośnie spędzony czas w szkole. 1 czerwca 2023 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie aktywnie włączyli się w realizację założeń projektu z okazji Dnia Dziecka.


Przynieśli wówczas z sobą najróżniejsze gry planszowe np. „Kalambury”, bierki, szachy, „5 sekund”, „Twister”, „Monopoly”, „Uno”..., długo można by jeszcze wymieniać. Następnie przystąpili do wspólnej zabawy. Dodatkowo mogli uczestniczyć w Talent Show.


Z pewnością nikogo nie trzeba było przekonywać, że taka forma spędzania czasu wpłynęła na integrację. Wzmocniła poczucie przynależności do grupy. Umożliwiła lepsze poznanie koleżanek i kolegów, redukowała stres, a także nauczyła logicznego myślenia oraz cierpliwości. Wpłynęła na rozwój wyobraźni.


Wierzymy, że ta wspólną zabawa sprawiła, że częściej będziemy doceniać zalety wspólnie spędzonego czasu w rzeczywistym, a nie wirtualnym świecie.


Dziękujemy radzie rodziców za ufundowanie pysznych lodów, a także wszystkim rodzicom, wspólnie z dziećmi świętowali ich wyjątkowy w roku dzień.


Linda Kalinowska-Plewczyńska


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page