top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif
reklama-the-bar-&-events-concept-echo-słupcy.png

Pieszym rajdem uczcili Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

OSP Bielsko, OSP Budzisław Kościelny i OSP Wilczyn zorganizowały rajd pieszy z okazji Narodowego Dnia Zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (28.12).


W wydarzeniu wzięło udział blisko 300 osób. Uczestnicy rajdu wyruszyli spod jednostek, aby spotkać się wspólnie w miejscowości Suszewo. Meta rajdu znajdowała się na granicy zaboru rosyjsko-pruskiego w Anastazewie w gminie Powidz.

Zdjęcia: OSP Bielsko

 
 
bottom of page