top of page

Reklama

Pielgrzymka uczniów z Goliny na VI Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie

Dzieci z parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Golinie pod opieką katechetki s. Liliany wzięła udział w VI Ogólnopolskim Spotkaniu Dzieci w Niepokalanowie (17.09).


Modlitewną integrację młodych z różnych zakątków Polski rozpoczęła wspólnotowa Eucharystia. Mszy św. przewodniczył bp Wojciech Osial - biskup pomocniczy diecezji łowickiej. Później był czas na ciepły posiłek i wiele ciekawych atrakcji m.in. szlak rycerski, kącik plastyczny, zabawy i konkursy sprawnościowe, dmuchańce, wata cukrowa, a to wszystko pod czułą opieką Niepokalanej.


Dodatkowo uczestnicy spotkania mogli wyśpiewać Bogu chwałę podczas koncertu „Małego Chóru Wielkich Serc”. Jak co roku była też możliwość wstąpienia w szeregi Rycerstwa Niepokalanej, które założył św. Maksymilian M. Kolbe. Ponadto każdy uczestnik spotkania otrzymał kolejną figurkę do kolekcji, tym razem była to postać św. Franciszka. Tego dnia udzieliła się wszystkim uczestnikom spotkania wspaniała zabawa przepełniona modlitwą.


Dzieci z parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Golinie pod opieką katechetki s. Liliany Sochy CSDP często biorą udział w różnego typu pielgrzymkach, wyjazdach i wycieczkach z duchowym przesłaniem w tle. Każda z nich zawsze je dowartościowuje i wzbogaca. Ponadto umacnia we wzajemnej radości z przebywania z sobą, chociażby w czasie wspólnych zabaw.


Przemysław Ciesielski

Źródło: https://niepokalanow.pl/klasztor/informacje/ogolnopolskie-spotkanie-dzieci
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page