Piłkarska rywalizacja w Lądku
- Hubert Graczyk

- 20 maj
- 1 minut(y) czytania
Na stadionie w Lądku odbył się turniej piłkarski, który zgromadził mieszkańców gminy w różnym wieku (17.05).
W rywalizacji szkolnej udział wzięło sześć drużyn podzielonych na dwie kategorie wiekowe, a najlepsze okazały się zespoły ZSP Lądek, które triumfowały zarówno wśród klas I-IV, jak i V-VIII. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz gratulacje z rąk wójta gminy. Nie zabrakło również turnieju open dla mieszkańców, w którym po emocjonującym finale zwyciężyła drużyna z Ratynia, pokonując ekipę z Lądku. Tytuł najlepszego bramkarza wywalczył Miłosz Kozieł z drużyny Ciążenia.

Zdjęcie: Urząd Gminy Lądek






