top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Piłkarska rywalizacja w Lądku

Na stadionie w Lądku odbył się turniej piłkarski, który zgromadził mieszkańców gminy w różnym wieku (17.05).


W rywalizacji szkolnej udział wzięło sześć drużyn podzielonych na dwie kategorie wiekowe, a najlepsze okazały się zespoły ZSP Lądek, które triumfowały zarówno wśród klas I-IV, jak i V-VIII. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz gratulacje z rąk wójta gminy. Nie zabrakło również turnieju open dla mieszkańców, w którym po emocjonującym finale zwyciężyła drużyna z Ratynia, pokonując ekipę z Lądku. Tytuł najlepszego bramkarza wywalczył Miłosz Kozieł z drużyny Ciążenia.

Zdjęcie: Urząd Gminy Lądek

 
 
bottom of page