Otrzymają tytuł "Zasłużony dla Gminy Słupca"
- Hubert Graczyk

- 28 maj
- 1 minut(y) czytania
Na dzisiejszej sesji (28.05) radni gminy Słupcy jednogłośnie przyjęli uchwały dotyczące nadania tytułu "Zasłużony dla Gminy Słupca".
To już drugi rok, kiedy przyznawany jest ten tytuł. Wcześniej otrzymali go: Grażyna Kazuś, Błażej Berdziński i Kazimierz Kruszyński. Na czwartkowej sesji radni przyjęli uchwałę dotyczącą przyznania tytułu "Zasłużony dla Gminy Słupca" Zofii Janickiej - wieloletniej dyrektor szkoły podstawowej w Cieninie Zabornym i Krzysztofowi Kosmowskiemu - wieloletniemu sekretarz gminy. Tytuły zostaną wręczone podczas Powitania Lata w Młodojewie, które odbędzie się 20 czerwca.

Zdjęcie poglądowe






