top of page

Reklama

,,Od kilkunastu lat jesteśmy skutecznie omijani z wszelkimi inwestycjami"

- Zastanawiam się czy władza, czy to gminy, czy powiatu zainteresuje się droga prowadząca z Cienina Kościelnego w kierunku Kamienia i przez Kamień już - napisał do nas jeden z czytelników z prośbą o interwencję w sprawie stanu drogi powiatowej.


Chodzi dokładnie o odcinek drogi powiatowej nr 3063 przebiegającą przez miejscowość Kamień w gminie Słupca. - Od jakichś 30 lat zastanawiam się czy władza, czy to gminy, czy powiatu zainteresuje się droga prowadząca z Cienina Kościelnego w kierunku Kamienia i przez Kamień już. Od kilkunastu lat, regularnie jako mieszkańcy, jesteśmy skutecznie omijani z wszelkimi inwestycjami.


Naprawianie naszej drogi, to istna komedia, bo w czasie ,,klejenia" dziur zawsze pada deszcz i nic z tego nie wychodzi. Z reszta, polać smoła i poklepać łopatką, to i przedszkolak by umiał. Nie da się jechać rowerem, ani wózkiem z dzieckiem. Nie liczę ile opon już poszło i ile felg trzeba było wyważać - napisał do nas zbulwersowany czytelnik.


O interwencję w tej sprawie poprosiliśmy radną powiatową z tamtego terenu - Annę Kusiołek. - Znam temat tej drogi, w poprzedniej kadencji wielokrotnie interweniowałam o naprawę tej drogi. Na najbliższej sesji na pewno będę składała kolejne interpelację. Drogi łączące się z Cieninem Kościelnym: Cienin Perze-Cienin Zaborny, Cienina Kolonia jak i Kamień wymagają kompleksowej i pilnej modernizacji - podkreśliła.

Zdjęcia: czytelnik


Comments


bottom of page