top of page

Reklama

Noworoczna odsłona Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

Dzieło Jolanty Sad „Blast. W zgiełku uczuć” było tematem do rozmów kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla czytelników dorosłych w filii bibliotecznej

w Przyjmie (26.01).


„Blast. W zgiełku uczuć” to trzeci tom serii ,,Black or white". W tej części poznajemy Viktora Blacka, którego poznaliśmy w poprzednich tomach. Imprezowicz, playboy i lekkoduch, który skacze z kwiatka na kwiatek. Patrząc na szczęście brata z czasem pragnie też dla siebie zmiany i wtedy w jego życiu pojawia się kobieta o imieniu Veronica. Victor postanawia być poważny, przynajmniej dla tej jednej, która wyrwała dziurę w jego sercu i umyśle. Mężczyzna próbuje zbliżyć się do Veroniki, zdobyć jej zaufanie, ale czy mu się uda? Czy poniesie klęskę?


Z kolei Veronica Moore to młoda osoba i samotna matka, dla której najważniejszą osobą na świecie jest jej malutka córka. Bohaterka w swoim życiu przeszła bardzo dużo. Została wykorzystana i zdradzona przez najbliższe jej osoby - siostrę i chłopaka. Jednak dzięki przyjaciołom podniosła się i robi wszystko by być szczęśliwą. Nie umie zaufać mężczyznom, a już w szczególności Viktorowi, którego zna z opowiadań przyjaciółki i nie wierzy, że może on się zmienić.


Viktor Black jednak nie zamierza się poddać. Czy uda mu się namówić Veronicę na wspólne wyjście? Czy będzie na tyle uparty, aby przekonać ją, że się zmienił? Czy Veronica zaryzykuje i pozwoli sobie na wspólne wyjście z Viktorem? Czy zaufa mu na tyle, aby powiedzieć o córeczce? O tym dowiecie się sięgając po tę książkę.


„Blast. W zgiełku uczuć” to opowieść o przyjaźni, zaufaniu, szczerej rozmowie, prawdzie i przede wszystkim o miłości do drugiego człowieka. Autorka Jolanta Sad przedstawiła nam w książce, jak łatwo można oceniać innych ludzi, nawet ich nie znając, tylko słuchając plotek innych ludzi. Veronica od razu oceniła Viktora, po tym jak spotkała go pod klubem obok zapłakanej przyjaciółki i nadała mu miano „nadętego dupka”, gdy dowiedziała się o jego statucie społecznym.


Na następnym spotkaniu - 27 lutego 2024 r. - będzie omawiana kolejna pozycja Jolanty Sad „Ballada”, na które serdecznie zapraszamy.


Anna NawrockaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page