top of page

Reklama

Niebieski parkrun w Zagórowie

Wyjątkowy był ostatni parkrun Szubianki w Zagórowie (01.04).


- Byliśmy niebiescy jak niebo! Nawet zielone sosny zrobiły się niebieskie! Odwiedzili nas wspaniali goście: podopieczni i instruktorzy z „Naszej Szkoły” i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Michalinowie z Mariolą i Anetą na czele oraz „Niebiescy”, czyli policjantki i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy i Posterunku Policji w Zagórowie Marlena, Magda, Łukasz, Paweł i Karol!


Podczas dzisiejszego parkrunu chcieliśmy przypomnieć, że naszymi członkami rodziny, przyjaciółmi i sąsiadami są osoby z autyzmem, które bardzo kochamy! Chcieliśmy też podkreślić, że wszyscy jesteśmy równi i mamy takie same prawa i potrzeby! Doping sięgał zenitu! Maciek prawie przedziurawił bęben!


Uczestnicy, zbiegając z górki, byli szybsi od odrzutowca! „Niebiescy” zwani też „Smurfami” wręczali uczestnikom opaski odblaskowe, które przydadzą się podczas wieczornego spaceru, joggingu i przejażdżki rowerem. Gościom, uczestnikom i wolontariuszom po stokroć dziękujemy! Jesteście KOCHANI! Zapraszamy za tydzień! - czytamy na fanpage`u parkrun Szubianki, Zagórów.


Warto przypomnieć, że parkrun Szubianki w Zagórowie odbywa się w każdą sobotę o godz. 9. Udział jest bezpłatny, ale należy wcześniej się zapisać. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej biegu.

Zdjęcia: parkrun Szubianki, Zagórów

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page