top of page

Reklama

Minister spotkał się z rolnikami

Szkolenie dla rolników z gminy Golina zorganizowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu odbyło się w miniony poniedziałek (27 marca) w Domu Kultury w Golinie.


Na spotkanie przybył poseł Ryszard Bartosik - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na wydarzeniu gościli również Katarzyna Rzepecka kierownik placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Koninie, Mateusz Bukowski dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu oraz Mariusz Sroczyński kierownik Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Oddział w Koninie i Żanetta Matlewska radna Rady Powiatu Konińskiego i dyrektor Biblioteki Publicznej w Golinie.


- Tematyka szkolenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Podczas spotkania Katarzyna Rzepecka kierownik konińskiej placówki terenowej KRUS w obecności pozostałych gości przekazała na ręce przedstawicieli OSP w Spławiu torbę medyczną. To kolejna jednostka z terenu gminy Golina, która wzbogaciła się o tak cenny element wyposażenia. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i owocnie spędzony czas - informuje goliński urząd.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Golinie


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page