top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Miasto chce stworzyć żłobek

Zaktualizowano: 16 wrz 2024

Przy Przedszkolu nr 2 „Miś” w Słupcy ma powstać miejski żłobek.


Urząd Miasta Słupca złożył wniosek aplikacyjny w ramach programu ogłoszonego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej Maluch Plus 2022 - 2029 o środki finansowe na wybudowanie żłobka dla 46 dzieci w wieku do lat 3.


Wnioskowana kwota na inwestycję i funkcjonowanie to nieco ponad 3,4 mln złotych. Środki na powyższy cel przewidziano z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) i Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego (FERS). Rozstrzygnięcie naboru wniosków nastąpi pod koniec kwietnia.

Zdjęcie z Facebooka Michała Pyrzyka

 
 
bottom of page