top of page

Reklama

Miała cztery operacje. Przejechała blisko 500 km, aby uzyskać skuteczną pomoc w Słupcy

O swoim schorzeniu i uzyskanej pomocy w słupeckim szpitalu opowiedziała pani Agnieszka, która pochodzi z województwa małopolskiego.


O pacjentce z Małopolski pisaliśmy tydzień temu. Pani Agnieszka trafiła do słupeckiej placówki po tym jak na swoim terenie przeszła już cztery operacje związane z wycięciem czternastocentymetrowego guza jajnika. - Operacja była na tyle skomplikowana, że wymagała interwencji chirurgicznej, gdyż guz jajnika przylegał do jelita grubego - informował wtedy SP ZOZ w Słupcy.


Pacjenta czuje się już lepiej i opowiedziała swoją historię w materiale wideo słupeckiego szpitala. - Moja przygoda zaczęła się 2,5 roku temu. Miałam kilka operacji w województwie małopolskim, niestety bez skutku. Słyszałam, że w Słupcy są bardzo dobrzy chirurdzy, którzy robią takie rzeczy, których inni się nie podejmują. Dlatego się tutaj zgłosiłam - wyjaśniała pani Agnieszka.


- W stu procentach mogę polecić ten szpital, lekarzy, pielęgniarki, opiekę. Na prawdę polecam przy takich większych zabiegach podkreśliła. Cały wywiad, a także przebieg operacji możecie zobaczyć na fanpage`u SP ZOZ w Słupcy.

Zdjęcia: SP ZOZ w Słupcy


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page