top of page

Reklama

Mateusz Wojciechowski będzie ubiegał się o reelekcję. Z jego listy wystartują wszyscy radni

Obecny Wójt Gminy Ostrowite - Mateusz Wojciechowski zapowiedział, że będzie kandydował w tegorocznych wyborach samorządowych.


- Pragnę oficjalnie potwierdzić, że w dniu dzisiejszym Komisarz Wyborczy w Koninie zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Mateusza Wojciechowskiego i tym samym w zbliżających się wyborach samorządowych po raz kolejny będę ubiegał się o zaszczytny urząd Wójta Gminy Ostrowite.


Wespół z całą obecną Radą Gminy chcę kontynuować zapoczątkowany przed pięcioma laty proces jej pozytywnych zmian. Każdy dzień to praca w poczuciu wielkiej odpowiedzialności. Przez ostatnie lata zawsze czułem państwa wsparcie, ale też odpowiedzialność. Wspólnie osiągnęliśmy już bardzo dużo. Zmieniamy naszą gminę na lepsze ale pojawiają się także błędy i niedociągnięcia. Są to doświadczenia, z których wyciągamy wnioski na przyszłość.


Zależy mi na tym, aby mina Ostrowite stała się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla mieszkańców, tętniącym życiem oraz oferującym perspektywy rozwoju. Wierzę w siłę współpracy i zaangażowania społecznego, dlatego już dziś zapraszam państwa do udziału w zbliżających się wyborach samorządowych i wyrażenia swej woli wsparcia dla rozpoczętych zmian w naszej gminie - przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Mateusz Wojciechowski.

Zdjęcie z Facebooka Mateusza Wojciechowskiego

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page