top of page

Reklama

,,Mamy jeszcze ambicje, aby powalczyć o coś więcej "

Polonia Golina ponownie góra w starciu z lokalnym rywalem z Kazimierza Biskupiego. Na wyjeździe podopieczni Przemysława Skibiszewskiego wygrali 0:2 z Polonusem.


Bramkę dla Poloni zdobył Łukasz Pietrzak i Dariusz Gromanowski. Dzięki temu zwycięstwu Poloniści wskoczyli na piąte miejsce w tabeli V ligi. Na koncie mają 42 pkt. Teraz czeka ich starcie z Przemyslawem Poznań, który plasuje się o jedną pozycję wyżej.


-Mecz bardzo zacięty i sporo było gry w środkowej części boiska. Jedni i drudzy byli bardzo zdeterminowani na zwycięstwo, bo to dawało awans w tabeli na piąte miejsce .


Mieliśmy swój plan na ten mecz i zawodnicy bardzo dobrze go realizowali. Trzeba zaznaczyć, że bardzo dobrze zagraliśmy w obronie, a znając nasz potencjał ofensywny możemy być pewni, że będziemy zdobywać bramki i tak też było tym razem.


Z całym szacunkiem dla przeciwników, bo są bardzo dobrym zespołem, ale tak jak ja jesień, tak też tym razem to my byliśmy zdecydowanie lepsi i to nam się należały trzy punkty. Każdy kto był na meczu ma pewnie podobne odczucia, bo nawet z sytuacji mogliśmy mieć jeszcze wyższe zwycięstwo.


Dla nas to nie koniec sezonu. Mamy jeszcze ambicję, sby powalczyć o coś więcej, lecz wszystko jest na zdrowych zasadach i koncentrujemy się z meczu na mecz.


Za tydzień bardzo trudny pojedynek nas czeka lecz pełni wiary w swoje możliwości jedziemy do Poznania po trzy punkty - powiedział po spotkaniu grający trener, Przemysław Skibiszewski.

Zdjęcie z archiwum

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page