top of page

REKLAMA

,,Mam nadzieję, że ten mecz jest dobrym zwiastunem na przyszłość"

Szalona końcówka w meczu Polonii Golina z Naszą Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. Do 87. minuty Poloniści przegrywali 0:1. W kilka minut zdołali zmienić losy spotkania i ostatecznie wygrali u siebie 3:1.


Po ostatnich trzech remisach w końcu przyszła pora na komplet punktów. Wynik otworzyli goście w drugiej połowie. Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry zdołał wyrównać Alan Kujawa. Dwie bramki dołożył jeszcze Łukasz Pietrzak i Polonia wygrała ten mecz 3:1.


Końcówka obfitowała w wiele emocji, nie tylko tych pozytywnych. Czerwoną kartkę ujrzał trener drużyny przyjezdnej i jego asystent. Posypały się również czerwone kartki już po końcowym gwizdku sędziego.


- Mecz był bardzo trudny dla obu ekip. Mimo trudnych warunków względem jakości murawy to spotkanie mogło się podobać kibicom. Duża intensywność, sporo dobrych okazji do zdobycia gola i praktycznie detale zadecydowały o tym kto wygrał ten mecz.


Byliśmy bardziej skuteczni. Wierzyliśmy w to zwycięstwo. Mieliśmy konkretny plan i cały czas był realizowany. Klasa przeciwnika pozwoliła na zdobycie bramki i objęcie prowadzenia, lecz mimo wszystko to my mieliśmy więcej argumentów w grze ofensywnej.


Cieszymy się z trzech punktów bo taki był cel na to spotkanie. Po trzech remisach gdzie spokojnie mogliśmy wygrywać i zbliżyć się do czołówki musieliśmy coś zmienić by w końcu nasza praca dała efekt w postaci zwycięstwa.

Szkoda tych niepotrzebnych spięć po których posypały się żółte i czerwone kartki, ale to też pokazuję, że jedni i drudzy walczyli z poświęceniem. Na szczęście jak i z naszej strony i ze strony przeciwnika nie było żadnej złośliwości i z ogromnym szacunkiem wobec siebie mogliśmy zejść do szatni.


Ale jak to bywa w emocjach, a że ich nie brakowało to czasem ciężko się kontrolować.

Gratulacje dla całej ekipy, bo dziś wygrała całą drużyna, którą było widać od samego początku. Mam nadzieję, że ten mecz jest dobrym zwiastunem na przyszłość - powiedział nam po meczu trener Przemysław Skibiszewski.


W najbliższą sobotę (22 kwietnia) Poloniści u siebie zmierzą się z Wiarą Lecha Poznań. Początek spotkania o godz. 16. Po dwudziestu kolejkach drużyna z Goliny zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 29 pkt.

Zdjęcie z archiwum

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page