top of page

Reklama

Maciej Sobkowski odchodzi ze słupeckiego szpitala. Zastąpi go Marlena Sierszchulska

Od drugiej połowy sierpnia Marlena Sierszchulska pełnić będzie obowiązki dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.


W czwartek (27 lipca) w starostwie odbyło się spotkanie, podczas którego Zarząd Powiatu poznał kandydatkę na nową dyrektor, a w sierpniu powierzy jej pełnienie obowiązków związanych z zarządzaniem placówką.


Do tego czasu szpitalem kierował będzie dotychczasowy dyrektor Maciej Sobkowski, który rozstaje się z placówką na własną prośbę, motywując ją względami osobistymi.


Marlena Sierszchulska dotychczas związana była zawodowo z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, gdzie pełniła m.in. funkcję Dyrektora Departamentu Zdrowia, a także z-cy dyrektora Departamentu Wdrażania Programu Regionalnego.


Jest absolwentką Politechniki Poznańskiej, posiada również bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych studiów podyplomowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Ponadto uzyskała tytuł doktora po ukończeniu studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.


Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2001 roku w prywatnej firmie. Następnie podjęła pracę w Urzędzie Gminy Kleszczewo, a po dwóch latach dołączyła do zespołu Urzędu Marszałkowskiego, gdzie pracuje do dziś. W trakcie swojej kariery awansowała, przechodząc przez wszystkie szczeble rozwoju zawodowego.


Marlena Sierszchulska ma 46 lat, jest mamą trójki dzieci.

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Słupcy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page