top of page

Reklama

Młodzież projektowała dla siebie miejsce w słupeckiej bibliotece

To była pracowita sobota w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Słupcy (13.01). To wszystko za sprawą kolejnego etapu projektowania przestrzeni dla młodzieży w ramach projektu ,,Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce".


Podczas sobotniego spotkania młodzi ludzie mieli możliwość malowania ścian biblioteki, co pozwoliło młodym poczuć się zaangażowanymi i twórczymi uczestnikami projektu. Inicjatywa ma na celu stworzenie miejsca atrakcyjnego, gdzie młodzież będzie mogła spotykać się, uczyć, korzystać z zasobów bibliotecznych oraz rozwijać swoje zainteresowania i pasje, a także po prostu przyjemnie spędzić czas wolny.


- Młodzi artyści wyposażeni w farby, pędzle oraz wałki, z zapałem zabrali się za tworzenie atrakcyjnej i przyjaznej dla siebie przestrzeni w bibliotece. Część jednej ze ścian pokryta została farbą tablicową, która wkrótce umożliwi wyrażanie swojej kreatywności. Będzie to niepowtarzalna ozdoba naszej biblioteki.


Ale na tym nie koniec! Wspólnie przystąpiliśmy również do projektowania rozstawienia mebli i sprzętów, które wybraliśmy na naszym ostatnim spotkaniu. Przy użyciu klocków Lego stworzyliśmy przestrzenną makietę. Teraz pozostało nam tylko wprowadzić plan w życie i cieszyć się tym wyjątkowym miejscem!


Dziękujemy wszystkim młodym ludziom zaangażowanym w ten projekt. Pełni podziwu obserwujemy waszą pracę i zapał do tworzenia własnej przestrzeni. Jesteśmy dla was - podkreśla słupecka książnica.

Zdjęcia: biblioteka

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page