top of page

Reklama

767x150 Agnieszka.png

Lutowa odsłona Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

Dzieło Jolanty Sad „Ballada”” były tematem do rozmów kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla czytelników dorosłych w filii bibliotecznej w Przyjmie (27.02).


Ostatnia część serii Black przedstawia nam historię Karen, siostry Nicolasa

i Viktora Blacków. W poprzednich częściach kobieta dała się poznać z negatywnej strony, jako osoba zmierzająca ku upadkowi. Nieodpowiednie towarzystwo, niestabilny partner

i wewnętrzny bunt, przyczyniły się do tego, że Karen niemalże sięgnęła dna popadając

w alkoholizm.


W „Balladzie” poznajemy dalsze losy kobiety, gdy wychodzi ona z odwyku i zaczyna widzieć świat trzeźwym spojrzeniem powoli odbudowując to, co niemalże rozbiła w ostatnim czasie. Marzeniem Karen było otworzenie własnej galerii, wspieranie tym samym lokalnych artystów i wprowadzeniem trochę piękna do miasta. Bracia kobiety dbali także o jej bezpieczeństwo, dlatego też zaproponowali, aby jej ochroną zajął się człowiek, któremu ufali.


Opiekę nad nią powierzyli Paulowi, w którym się Karen przez jakiś czas już durzyła. Czy stateczny i poważny mężczyzna, pełniący funkcję ochroniarza, może zwrócić uwagę na kobietę? Czy Paul ochroni Karen, kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo? O tym dowiecie się sięgając po tę książkę.


„Ballada” to opowieść o kobiecie, która prawie sięgnęła dna, a jednocześnie zrobiła wszystko, aby wzlecieć do góry niczym ptak. Jolanta Sad potrafi malować słowami, robi to

w taki sposób, że nie sposób odłożyć książkę na półkę Na następnym spotkaniu - 26 marca 2024 r. - będzie omawiana pozycja Sylwii Kubik „Zakochana zakonnica”, na które serdecznie zapraszamy.


Anna NawrockaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page