top of page

Reklama

Letnie święto w Ostrowitem

Słoneczna pogoda, wiele atrakcji, pyszne jedzenie, dobra muzyka i zabawa towarzyszyła uczestnikom Lata z Gminą Ostrowite. Imprezie towarzyszył Piknik Wojskowy zorganizowany z okazji Święta Wojska Polskiego.


Po czteroletniej przerwie do Ostrowitego wróciła wielkoformatowa impreza plenerowa. 15 sierpnia miejscowe boisko przyciągnęło tłumy chętnych. Czekało na nich wiele atrakcji. W licznych stoiskach gastronomicznych można było spróbować pysznego jedzenia i słodkości. Najmłodsi mogli bawić się na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Mieli okazję spotkać się z alpakami, pomalować sobie twarze, wziąć udział w konkursach z nagrodami, wejść do wozu strażackiego i założyć strażacki hełm i umundurowanie.


Impreza połączona była z Piknikiem Wojskowym. Wydarzenie, które w Święto Wojska Polskiego organizowane było na terenie całego kraju, zagościło również w Ostrowitem. Z bliska można było zobaczyć sprzęt wojskowy, zapoznać się ze specyfiką pracy żołnierzy, potrzymać broń, a nawet zapisać się do wojska. Piknik zwieńczył koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych z Poznania.


Podczas Lata z Gminą Ostrowite nie mogło zabraknąć dobrej muzyki. Na początku na scenie wystąpił zespół Felivers, który ma za sobą występ m.in. na sylwestrze w Zakopanem, preselekcji do Eurowizji, czy festiwalu w Opolu. Czteroosobową formację tworzy Miłosz, Konrad, Wojtek i Cody. Ich muzyka to mieszanka stylów – od punku, rocka, po nawet rap. Felivers przyciągnęli ze sobą młodych fanów z całej Polski, którzy mieli możliwość zaśpiewania z nimi na scenie.


Po nich wystąpił znany gwiazdor disco-polo – Andre. Andrzej Marcysiak z zespołem zaśpiewał swoje największe hity takie jak ,,Ale Ale Aleksandra", ,,Ta szalona Karolina", czy ,,Disco-polo gra". Od samego początku swojego występu, artysta porwał publiczność do wspólnej zabawy. Efektem tego było gromkie oklaski ze strony publiczności, która gorąco zażyczyła sobie dodatkowego występu. Andre postanowił spełnić ich oczekiwania, prezentując kolejne kilka swoich dobrze znanych kompozycji, ale w repertuarze znalazła się także najnowsza piosenka. Na zakończenie zagrał DJ Jagoda.


- Bardzo się cieszę, że przybyliście dzisiaj na stadion w Ostrowitem. Mamy fantastyczną frekwencję, której się nie spodziewaliśmy. To jest czas kiedy możemy się spotkać, zintegrować i wspólnie bawić. Mogliśmy skorzystać z wielu atrakcji. Dziękuję za wasze dzisiejsze przybycie i życzę wam wszystkiego dobrego – spuentował wójt Mateusz Wojciechowski.


Lato z Gminą Ostrowite okazało się niezapomnianym wydarzeniem, które przyciągnęło tłumy uczestników i dostarczyło im niezapomnianych chwil rozrywki i relaksu. Słoneczna aura sprzyjała korzystaniu z licznych atrakcji. Wydarzenie wypełnione było radością, zabawą i niesamowitą atmosferą. Ta czteroletnia przerwa okazała się w pełni wartą oczekiwania, a uczestnicy mogą wspominać te chwile jako niezapomniane wspomnienia pełne uśmiechu i emocji.

Artykuł sponsorowany

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page