top of page

Reklama

Kwietniowa odsłona Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

Dzieło Nory Roberts „Przed zmierzchem” było tematem do rozmów kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla czytelników dorosłych w filii bibliotecznej w Przyjmie (30.03).


Niniejsza powieść to historia Bodine Longbow, która jest szefową ośrodka wypoczynkowego w Montanie. Wraz z nią jej babcia, prababcia, dwaj bracia, rodzice prowadzą dochodowy interes na ranczu. Bodine ma głowę do interesów, jest skrupulatna i bardzo pracowita, a zarazem pełna sympatii i zaufania do swoich pracowników. Dlatego, gdy jedna z jej pracownic zostaje znaleziona martwa, kobieta bardzo to przeżywa i chce pomóc w wyjaśnieniu jej śmierci.


Ale sprawy przybierają coraz gorszy obrót – w pobliżu ośrodka ktoś napada i zabija kolejną młodą dziewczynę, a miejscowy szeryf nie jest w stanie wytropić zabójcy. Czy te sprawy łączą się z historią Alice, ciotki Bodine, która uciekła z domu w poszukiwaniu przygód i sławy oraz zaginęła 25 lat wcześniej? Czy uda się zatrzymać tajemniczego mordercę? O tym dowiecie się sięgając po tę pozycję.


Umiejętnie podsycane napięcie przez autorkę książki, elementy sensacji, ciekawe portrety postaci to niewątpliwe atuty przybliżanej opowieści. Na następnym spotkaniu - 28 maja 2024 r. - będzie omawiana pozycja Agnieszki Lingas-Łoniewskiej „Randka z Hugo Bosym”, na które serdecznie zapraszamy.


Anna NawrockaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page