top of page

Reklama

Kulturalne półkolonie zimą

Coroczny kalendarz różnego rodzaju imprez proponowanych przez Dyrektora Domu Kultury w Golinie Damiana Ciesielskiego i współpracowników jest zawsze bardzo bogaty. We wspomniany terminarz wpisują się na pewno różnego rodzaju wyjazdy, także i te organizowane w ramach zimowych półkolonii.


W drugim tygodniu ferii (6-10 lutego 2023 r.) blisko 50-osobowa grupa dzieci i młodzieży wzięła udział w bardzo ciekawych wycieczkach. Każdy dzień wiązał się z odwiedzinami atrakcyjnych miejsc w Wielkopolsce i na Kujawach.


Szczegóły zaproponowanego programu przedstawiały się następująco:

  • 6 lutego - Bydgoszcz (zwiedzanie i warsztaty wyrobu mydła w Muzeum Mydła i Historii Brudu, warsztaty „Zrób sam lizaka w Karmelowej Krainie, zwiedzanie Wyspy Młyńskiej oraz miejscowego rynku),

  • 7 lutego - Poznań (obejrzenie trykających się koziołków, zwiedzanie rynku i Muzeum Pyry),

  • 8 lutego - Śmiełów k. Żerkowa (zwiedzanie Muzeum Adama Mickiewicza, warsztaty „Odkrywcy muzeum”),

  • 9 lutego - Toruń (obejrzenie spektaklu „Legendy toruńskie” w Tatrze Baj Pomorski, zwiedzanie rynku, obejrzenie seansu „Kolorowy kosmos” w Planetarium),

  • 10 lutego - Konin (obejrzenie premiery filmu „Asterix i Obelix: Imperium smoka” w kinie Oskard).

Uczestnicy powyższych wyjazdów z każdego z nich wrócili bardzo zadowoleni i pełni wrażeń. Na żadnym z zaproponowanych nie mogli narzekać na nudę. Śmiało można powiedzieć, że kulturalne półkolonie udały się w stu procentach.


Przemysław Ciesielski


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page