top of page

Reklama

Kto będzie ubiegał się o miejsce w Radzie Powiatu Słupeckiego?

Siedemnastu radnych powiatowych wybiorą mieszkańcy powiatu słupeckiego w kwietniowych wyborach samorządowych.


Po cztery mandaty ma okręg nr 1 (m. Słupca) i nr 2 (gm. Lądek i Zagórów). Pozostałe okręgi: 3 (gm. Orchowo, Ostrowite, Powidz), 4 (gm. Słupca) i 5 (gm. Strzałkowo) mają do podziału po trzy mandaty.


Kandydatów wymieniamy wg kolejności na danej liście. Komitety podajemy wg listy Państwowej Komisji Wyborczej.


Okręg nr 1


Trzecia Droga:

  • Tomasz Parus,

  • Artur Opłatkowski,

  • Anita Herudzińska,

  • Marek Miłosz,

  • Iwona Buśkiewicz,

  • Beata Marszałkowska.

Prawo i Sprawiedliwość:

  • Jacek Bartkowiak,

  • Ewelina Czechowska,

  • Mateusz Górecki,

  • Dorota Kowalska,

  • Edward Grajek,

  • Marzena Miernik.


Razem dla Powiatu Słupeckiego:

  • Tadeusz Raczkowski,

  • Mikołaj Niezbecki,

  • Beata Becelewska,

  • Olga Krawiec,

  • Alina Morska,

  • Zdzisław Wyszyński.


Okręg nr 2


Trzecia Droga:

  • Jerzy Orchowski,

  • Nina Madalska,

  • Krzysztof Jankowski,

  • Urszula Radlińska,

  • Emil Wojtczak,

  • Justyna Młodożeniec-Handzel.


Prawo i Sprawiedliwość:

  • Przemysław Dropiński,

  • Andrzej Bernat,

  • Arleta Pleśniak,

  • Alicja Podgórna,

  • Bartłomiej Różański.


Razem dla Powiatu Słupeckiego:

  • Łukasz Parus,

  • Andrzej Przygoński,

  • Radosława Janicka,

  • Dorota Szpiler-Maciejewska,6

  • Klaudia Brzezińska,

  • Grzegorz Cieślewicz.


Okręg nr 3


Trzecia Droga:

  • Małgorzata Wesołowska,

  • Robert Czechorowski,

  • ArletaWięcek,

  • Sławomir Szymański,

  • Monika Pędowska.


Prawo i Sprawiedliwość:

  • Henryk Jan Tylman,

  • Magdalena Majewska-Nowak,

  • Ewa Tomaszewska,

  • Jarosław Walczak,

  • Paweł Błaszczyk.


Razem dla Powiatu Słupeckiego:

  • Czesław Dykszak,

  • Zofia Wełnitz,

  • Patryk Gruszczyński,

  • Zdzisław Baśkiewicz,

  • Lidia Piguła.


Okręg nr 4


Trzecia Droga:

  • Marek Walczak,

  • Natalia Kałużna-Górecka,

  • Marek Dąbrowski,

  • Andrzej Siwiński,

  • Anna Kusiołek.


Prawo i Sprawiedliwość:

  • Anita Szykowna,

  • Monika Domińska,

  • Bernard Jabłoński,

  • Sylwia Zaparta,

  • Błażej Berdziński.


Razem dla Powiatu Słupeckiego:

  • Aleksandra Kazuś-Wróblewska,

  • Danuta Samul,

  • Józef Świątek,

  • Grzegorz Kwiatkowski,

  • Andrzej Świderski.


Okręg nr 5


Trzecia Droga:

  • Dawid Hierowski,

  • Marta Śmidowicz-Woźniak,

  • Włodzimierz Musielak,

  • Renata Siepielska,

  • Kazimierz Pawlak.


Prawo i Sprawiedliwość:

  • Jan Dąbek,

  • Ewa Jałoszyńska,

  • Ryszard Dziedziewicz.


Razem dla Powiatu Słupeckiego:

  • Dariusz Grzywiński,

  • Urszula Gabrysiak,

  • Piotr Gałan,

  • Marta Szkudlarek,

  • Piotr Kowalski.

Zdjęcie z archiwum

Comentarii


bottom of page