top of page

Reklama

Kto będzie ubiegał się o mandat radnego w Słupcy?

Poznaliśmy już wszystkich kandydatów do Rady Miasta w Słupcy.


W okręgu nr 1, który obejmuje ulice: Jana Kilińskiego nr 1, 2, 3, od nr 8 do nr 22 oraz od nr 28 do nr 49; Kazimierza Pułaskiego nr 2 kandydować będą:

  • Jerzy Kałecki (Razem dla Słupcy),

  • Krzysztof Machowiak (KWW Machowiak),

  • Bartosz Nowak (Młodzi dla Słupcy),

  • Monika Samulczyk (Trzecia Droga),

  • Arkadiusz Żurański (Impuls Słupcy).

Kandydatów wymieniamy w kolejności wg spisu Państwowej Komisji Wyborczej.


Okręg nr 2 obejmuje ul. Kilińskiego nr 6A - 6K. Tutaj o mandat radnego będą ubiegać się:

  • Piotr Błoniewski (Razem dla Słupcy),

  • Lucyna Gawrych (Trzecia Droga),

  • Paweł Wiśniewski (Młodzi dla Słupcy).


W okręgu nr 3, który obejmuje ulice: Mikołaja Kopernika nr 1, 2, 9; Jana Kilińskiego nr 24, 26 kandydować będą:

  • Grzegorz Kaczmarek (Młodzi dla Słupcy),

  • Lilia Kasprowicz (Razem dla Słupcy),

  • Mirosław Miczuga (Trzecia Droga).


W okręgu nr 4 (ulice: Browarna, Mikołaja Kopernika nr 3 i 4, Tadeusza Kościuszki, Krótka, 11 Listopada, Jana Matejki, pl. Bohaterów Warszawy, pl. Szkolny, Poznańska, Kazmierza Pułaskiego nr 14 - 24A, 21 Stycznia, Tylna) do Rady Miasta Słupcy kandydować będą:

  • Artur Gmachowski (Trzecia Droga),

  • Włodzimierz Kotarba (Bez Podziałów w Słupcy),

  • Andrzej Machowiak (KWW Machowiak),

  • Angelika Śliwczyńska (Młodzi dla Słupcy).


Okręg nr 5 obejmuje ulice: al. Tysiąclecia nr 1, 3, 4, 5, 5A; Elizy Orzeszkowej nr 1, 1A; Romualda Traugutta nr 1 - 16. Tutaj o mandat radnego będą ubiegać się:

  • Barbara Biskupska-Sobolewska (KWW Biskupska-Sobolewska),

  • Jarosław Buśka (Młodzi dla Słupcy),

  • Marta Rzepka-Jabłońska (Trzecia Droga).


W okręgu nr 6 o mandat radnego będzie ubiegać się:

  • Marcin Pietrzykowski (Trzecia Droga),

  • Piotr Ptaszkiewicz (Razem dla Słupcy),

  • Krzysztof Łęt (Młodzi dla Słupcy).

Okręg ten obejmuje ulice: al. Tysiąclecia nr 2A, 2B, nr 6 - 60; Armii Krajowej, Jeziorna, Krzywa, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich, Franciszka Ratajczaka nr 8, 9, 11; Róża, Marii Skłodowskiej-Curie, Wodna, Widokowa, Wojska Polskiego.


W okręgu nr 7 (ulice: Cicha, Firmowa, Gajowa, Kleczewska, Koszucka, Leśna, Mariana Jareckiego, Parkowa, Polna, Franciszka Ratajczaka nr 2A - 7, Słoneczna, Spokojna, Apolinarego Szeluty, Warszawska, Wąska, Wspólna, Zielona) do Rady Miasta Słupcy kandydować będą:

  • Artur Nowak (Młodzi dla Słupcy),

  • Andrzej Szymkowiak (Razem dla Słupcy),

  • Roman Wysokowski (Impuls Słupcy),

  • Radosław Węgliński (Trzecia Droga).


Okręg nr 8 obejmuje ulice: Asnyka, Władysława Broniewskiego, Brunona Schulza, Marii Dąbrowskiej, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kornela Makuszyńskiego, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta, Juliana Tuwima, Stefana Żeromskiego. Tutaj o mandat radnego będą ubiegać się:

  • Piotr Marszałek (Razem dla Słupcy),

  • Mariusz Płocharski (Młodzi dla Słupcy),

  • Krzysztof Wyszyński (Trzecia Droga).


W okręgu nr 9 o mandat radnego będzie ubiegać się:

  • Mateusz Budziński (Młodzi dla Słupcy),

  • Małgorzata Król-Tomczak (Trzecia Droga),

  • Tadeusz Markiewicz (Impuls Słupcy).

Okręg ten obejmuje ulice: Chopina , droga Słomczycka, Kukurydziana, Elizy Orzeszkowej nr 2 - 14, Smugowa, Romualda Traugutta nr 17 - 100.


Okręg nr 10 obejmuje ulice: gen. Władysława Sikorskiego, os. Niepodległości nr 7, 8, 8A, 15, 17 Tutaj o mandat radnego będą ubiegać się:

  • Marian Banaszak (Bez Podziałów w Słupcy),

  • Przemysław Kubaszak (Młodzi dla Słupcy),

  • Katarzyna Rybicka (KWW Katarzyny Rybickiej).


W okręgu nr 11 (ulice: os. Niepodległości nr 13, 13A, 14, 16, 18, 20; Rotmistrza Witolda Pileckiego od nr 2 do nr 14 oraz od nr 16 do nr 28) do Rady Miasta Słupcy kandydować będą:

  • Kamila Hoffmann (Trzecia Droga),

  • Marek Janecki (KWW Marek Janecki),

  • Andrzej Pałasz (Impuls Słupcy),

  • Iwona Pendzińska (Razem dla Słupcy),

  • Krzysztof Raczyński (Młodzi dla Słupcy).


Okręg nr 12 obejmuje os. Niepodległości nr 9, 10, 11, 12. Tutaj o mandat radnego będą ubiegać się:

  • Urszula Górczyńska (Razem dla Słupcy),

  • Adam Matelski (Impuls Słupcy),

  • Paulina Szymańska (Młodzi dla Słupcy).


W okręgu nr 13 o mandat radnego będzie ubiegać się:

  • Ewa Czaplińska (Impuls Słupcy),

  • Krzysztof Kaczmarek (Trzecia Droga),

  • Wojciech Zysk (Młodzi dla Słupcy).

Okręg ten obejmuje ulice: Bohuna, Stefana Czarnieckiego, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Ketlinga, Mikołaja Kopernika od nr 11A do końca, Kmicica, droga Stanisława Moniuszki, Nowowiejskiego, Podbipięty, Przemysła II, Rotmistrza Witolda Pileckiego nr 15 i nr 30 - 40, Skrzetuskiego, Stefana Batorego, Władysława Łokietka, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zamoyskiego.


W okręgu nr 14 (ulice: Elektrowniana, Kościelna, Łąkowa, Marcina ze Słupcy, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Okopowa, pl. Parysa, pl. Wolności, Poprzeczna, Pyzderska, Juliusza Słowackiego, Sukiennicza, Torowa, Zagórowska) o głosy wyborców powalczą:

  • Łukasz Bartoszczyk (Trzecia Droga),

  • Paweł Byczkowski (Młodzi dla Słupcy),

  • Marek Błażejewski (Razem dla Słupcy),

  • Magdalena Mirosławska (KWW Machowiak),

  • Agnieszka Olszewska (Impuls Słupcy).


Okręg nr 15 obejmuje ulice: Bielawska, Bóżnicza, Były Obóz, Ceglana, droga Kornacka, Dworcowa, Fabryczna, Kolejowa, Łężec, 3 Maja, Piastów, Przemysłowa, Henryka Sienkiewicza, Stodolna, Wygonowa, Źródlana. Tutaj o mandat radnego będą ubiegać się:

  • Bogusław Byczkowski (Impuls Słupcy),

  • Marcin Dominiak (Trzecia Droga),

  • Marcin Graniczny (Młodzi dla Słupcy),

  • Ryszard Pilarski (Razem dla Słupcy).

Zdjęcie z archiwum



Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page