top of page

Reklama

Krzysztof Matyjaszek powalczy o fotel Wójta Gminy Słupca

Sołtys Kotuni Krzysztof Matyjaszek to kolejny kandydat na Wójta Gminy Słupca.


- Szanowni mieszkańcy gminy Słupca, przyjaciele, znajomi, koleżanki i koledzy, postanowiłem ogłosić swój start w wyborach samorządowych i powalczyć o fotel wójta naszej gminy.


Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by po objęciu urzędu zastosować długofalowe i kompletne rozwiązania na największe bolączki naszej małej ojczyzny. Wiem, że jest to trudne wyzwanie, ale dzięki otwartości na działanie ponad podziałami, mam nadzieję na szybkie uzdrowienie sytuacji.


Zdaję sobie sprawę, że to znaczące przedsięwzięcie i nie dam rady dokonać tego sam, dlatego zgromadziłem wokół siebie ludzi, którzy chcą mi pomóc i będą startować na radnych gminy Słupca z mojego komitetu. Naszym celem jest sprawić, by mieszkańcy byli dumni z działań swego samorządu.


Zapraszam do kontaktu i rozmowy, chętnie poznam zdanie mieszkańców gminy, Wasze sugestie związane z działaniem samorządu i propozycje, co zrobić by nam wszystkim żyło się lepiej. Nie będzie łatwo, ale musi być inaczej - napisał Krzysztof Matyjaszek w swoich mediach społecznościowych.


To już kolejny kandydat na Wójta Gminy Słupca. Swój start ogłosiła już Agnieszka Łechtańska oraz Bogdan Kukulski i Jerzy Mikołajewski.

Zdjęcie z Facebooka Krzysztofa Matyjaszka

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page