top of page

Reklama

„Kryjówka” kolejną książką omawianą podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

Dzieło Nory Roberts „Kryjówka” było tematem do rozmów kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla czytelników dorosłych w filii bibliotecznej w Przyjmie (14.02).


Główna bohaterka powieści Caitlyn (Cate) Sullivan miała zaledwie dziesięć lat, gdy w czasie zabawy w chowanego podczas rodzinnego spotkania została porwana. Mimo paraliżującego strachu udało jej się przechytrzyć porywaczy. Ocalała. Zdrada i trauma, których wtedy doświadczyła, sprawiła, że jej kolejne lata zmieniły się w nieustanną ucieczkę przed wspomnieniami i samą sobą. Mimo to nadszedł moment, w którym Cate zdała sobie sprawę, że jeśli w życiu pragnie czegoś więcej niż walki o przetrwanie, musi wrócić do rodzinnego domu i zmierzyć się z przeszłością.


Malownicze rancho w krainie Big Sur należące do wielopokoleniowego rodu światowej sławy aktorów, hollywoodzkie plany filmowe oraz irlandzkie pustkowia stały się scenerią niezwykle emocjonalnej historii o stracie, zemście i miłości.


Na następnym spotkaniu - 14 marca 2023 r. - będą omawiana książka Danielle Steel „Zamek Beauchamp Hall”, na które serdecznie zapraszamy.


Anna Nawrocka


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page