top of page

Reklama

Koncert Czterech Młodych Muzycznych Gigantów w Zagórowie

W ramach „Wakacji z MGOK” odbył się na Skwerku Kultury w Zagórowie „Koncert Czterech Młodych Muzycznych Gigantów” (22.07).


- Jest w naszej gminie wielu młodych artystów, z czego jesteśmy bardzo dumni i na pewno będziemy ich wszystkich promować. Dzisiaj odbył się pierwszy taki koncert, na którym zaprezentowali się – Szymon Gośliński grający na fortepianie, Wiktor Bąk i Antoni Słowiński - dwaj akordeoniści i Wojciech Kłakulak – wokalista.


Cudowny koncert był ucztą duchową dla wszystkich, którzy przybyli na skwerek w to sobotnie popołudnie. Dziękujemy za wspaniałe występy młodym artystom i bardzo ciekawy repertuar wszystkich wykonawców. Na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci ten uroczy wieczór i niesamowite wrażenia z koncertu.


Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli młodych muzycznych gigantów i uczestniczyli w koncercie. Mamy nadzieję, że jeszcze spotkamy się w tak zacnym gronie na takich koncertach. Oczywiście gratulujemy wszystkim instruktorom wspaniałych podopiecznych oraz rodzicom tak zdolnych dzieci. Do zobaczenia na kolejnych takich wydarzeniach na Skwerku Kultury - czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

Zdjęcia: MGOK Zagórów

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page