top of page

Reklama

Koncert akordeonowy przy tężni solankowej w Słupcy

Cezary Wolniakowski oraz Jakub, Anna i Krzysztof Kołodziejczak wystąpili podczas koncertu akordeonowego w Słupcy (26.09).


Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej ,,ANMAR". - Koncert jest organizowany w ramach projektu ,,Muzyczne Lato 2022" współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Słupca oraz środków własnych stowarzyszenia. Wspiera nas Centrum Kultury Muzyk pana Krystiana Bartczaka.


Projekt polega na organizowaniu takich plenerowych koncertów. Wcześniej już też takie występy muzyczne były. W tym roku wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować to przy tężni solankowej. To jest dobre miejsce, bo dużo osób się tutaj pojawia i mogą miło spędzić czas - powiedział nam Marcin Pietrzykowski, członek stowarzyszenia i radny miejski.


Podczas dzisiejszego koncertu wystąpili młodzi muzycy z naszego regionu: Cezary Wolniakowski oraz Jakub, Anna i Krzysztof Kołodziejczak. Gry na akordeonie uczą się od słupczanina Krystiana Bartczaka w Powiatowej Szkole Muzycznej I Stopnia we Wrześni.


Stowarzyszenie ,,ANMAR" powstało w 2011 roku. - Działamy głównie w zakresie rozwoju miasta Słupca. Organizujemy wycieczki dla dzieci, wydarzenia kulturalne, konkurs i zajęcia rzeźbiarskie. Staramy się działać w obszarze, gdzie widzimy jakąś szansę, aby wpłynąć na rozwój miasta - poinformował Marcin Pietrzykowski.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page